Vážení rodiče,milé děti,

stejně jako v minulých letech jsme pro vás připravili letní tábor, který se letos bude konat na přelomu prázdnin ve dnech 28.7.-10.8.2019.

Po dvou letech měníme místo a našim novým prázdninovým domovem se stane Rekreační středisko Orlice v Klášterci nad Orlicí nedaleko Zemské brány.

Cena:4500,- Kč /sourozenec 4200,- Kč/ třetí sourozenec 4000,- Kč

  • v ceně je ubytování, 5 x denně strava, pitný režim, doprava, program včetně výletů, materiál a odměny za soutěže,úrazové pojištění apod.

Ubytování:

chatičky vždy pro 4 děti, vybavení chatiček-dvě palandy, stůl,dvě židle a dvě skříňky (jedna vždy pro dvě děti) na uložení věcí.

Hygiena:

Klasické splachovací záchody a sprchy (ty mají ještě letos projít rekonstrukcí,na fotce nynější stav)

Strava:

vařit nám bude opět Slávek, který dokáže v kuchyni vykouzlit opravdové dobroty. Prioritou pro nás je vaření z čerstvých potravin, polotovary až na výjimky (kečup k langošům apod.) u nás nenajdete. Je možnost domluvy úpravy stravy pro děti s alergiemi včetně bezlepkové stravy. Celodenní strava se skládá ze snídaně,dopolední svačiny,oběda,odpolední svačiny,večeře a pro velké hladovce druhé večeře. Samozřejmostí je celodenní pitný režim (čaje,voda se šťávou,čistá voda).

Doprava:

Z Havířova vlakem (Regiojet a ČD) do České Třebové a odtud autobusem do Klášterce nad Orlicí.

Z Prahy pak vlakem Regiojet do České Třebové a odtud autobusem do Klášterce nad Orlicí.

Individuální doprava je možná po domluvě přímo na místo tábora v odpoledních hodinách.

 

PŘIHLÁŠKA

Na základě vyplněné online přihlášky Vám zašleme předvyplněnou přihlášku včetně všech náležitostí v PDF souboru. Tuto podepsanou přihlášku,dotazník a potvrzení lékaře pak prosím odeslat na adresu:
Natálie Uhlířová, Klášterec nad Orlicí 34, 561 82

 Místo je rezervováno po zaplacení zálohy 1500,-Kč, záloha je splatná do 15.4.2019.

Číslo účtu je 65785275/5500,

variabilní symbol vám bude přidělen a zaslán společně s přihláškou

a pokud má dítě jiné příjmení než plátce prosím o uvedení jména dítěte ve zprávě pro příjemce. Je to velmi důležité,předejdete možnosti, že Vaše platba nebude správně připsána.Děkuji

Přihláška